SPRZEDAŻ SPRZĘTÓW KOSMETYCZNYCH

Oferujemy sprzedaż sprzętów kosmetycznych, do każdego kupionego sprzętu szkolenie GRATIS. Zabieg próbny GRATIS.

RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA FRAXINO

Cena 17490,00zł PROMOCJA 15490,00

Opis

Radiofrekwencja mikroigłowa FRAXINO ma wiele zastosowań. Najczęstszymi zabiegami, jakie wykonuje się z jej użyciem są zabiegi odmładzania, usuwanie rozstępów i blizn, usuwania zmarszczek, przebarwień. Jest to urządzenie, mające bardzo dobrą opinię, pozwala na bardzo intensywną przebudowę skóry.

Frakcyjna radiofrekwencja mikroigłowa, czyli siła połączenia dwóch technologii. Połączenie to jest kluczem do sukcesu wielu terapii, bo połączenie zabiegów daje wielokrotnie lepszy efekt niż wykonywanie ich osobno. Tak jest też w tym wypadku. Radio frekwencja mikroigłowa to jednoczesne działanie znanych wcześniej zabiegów – radiofrekwencji (RF) i mikronakłuwania.

Na czy polega działanie radiofrekwencji (RF) i mikronakłuwania

Radiofrekwencja RF FRAXINO to fale elektromagnetyczne o częstotliwości fal radiowych (RF), które powodują mocne ogrzanie skóry właściwej. W ten sposób wywołują szok termiczny, który prowadzi do wzbudzenia procesów regeneracji i przebudowy struktury kolagenowej. Poprzez podgrzanie można sztucznie wywołać proces odnowy skóry właściwej, a w konsekwencji uzyskać efekt jędrniejszej i bardziej elastycznej skóry. Kluczowe jest to, aby z temperaturą 45-60 stopni dotrzeć na odpowiednią głębokość. Niższa temperatura nie uruchomi właściwych procesów regeneracji, a zbyt wysoka powoduje zwęglanie tkanek.

Mikronakłuwanie z kolei jest zabiegiem, w którym wykorzystuje się mikroigły (mozlwiość regulacji wysuwu od 0,1 do 3 mm) do mechanicznego pobudzenia skóry. Takie działanie, poprzez uszkodzenia mechaniczne, także stymuluje procesy naprawcze.

Urządzenie do frakcyjnej radiofrekwencji mikroigłowej wyposażone jest w wymienne nakładki, które po wkłuciu na głębokość od 0,1 do 3mm, podgrzewane są na całej długości lub nakładki, w których niemal cała energia skupia się na końcówkach igieł, czyli najgłębiej wewnątrz skóry. To bardzo ważne, bo w ten sposób podgrzewane są wszystkie warstwy, a nie tylko naskórek. Tradycyjna radiofrekwencja miała z tym problem. Aby podgrzać głębsze warstwy, powierzchnia skóry musiała być mocno przegrzana, pomimo stosowania chłodzenia, poza tym trudno jest uzyskać jednolite podgrzanie na całej głębokości. W radiofrekwencji mikroigłowej wiemy dokładnie, jak głęboko i z jaką temperaturą docieramy. Jest to więc zabieg nie tylko efektywny, ale też precyzyjny i bezpieczny.

Efekty RF mikroigłowej FRAXINO można podzielić na te od razu widoczne i te, które uaktywniają się z czasem. Bezpośrednio po zabiegu obkurczają się włókna kolagenowe, przez co skóra staje się bardziej napięta. Jednak to co najważniejsze, dzieje się przez kilka kolejnych tygodni (do 3 miesięcy) po zabiegu. Następuje wówczas stymulacja powstawania nowego kolagenu, skręcania się i zagęszczania jego włókien oraz budowania między nimi nowych wiązań. Skóra staje się przez to jędrniejsza i sprężysta. Dzięki odbudowie kolagenu wypełniają się drobne zmarszczki twarzy, szyi i dekoltu. Ta metoda daje dobre efekty przy usuwaniu zmarszczek w okolicy oczu, a także przy podnoszeniu skóry i poprawie jej elastyczności.

Efekt RF mikroigłowej jest w pełni widoczny około trzech miesięcy po zabiegu. Aby uzyskać długotrwały efekt liftingu, zalecane jest wykonanie 2-3 zabiegów w miesięcznych odstępach.

Najważniejsze procesy i efekty mezoterapii mikroigłowej frakcyjnej:

 • silne wygładzenie zmarszczek
 • intensywna regeneracja
 • głęboka penetracja składników aktywnych- likwidacja płytkich zmarszczek
 • spłycenie głębokich zmarszczek i bruzd
 • napięcie – lifting
 • odżywienie skóry
 • przywrócenie naturalnego, zdrowego kolorytu
 • redukcja przebarwień
 • wzmocnienie odporności tkanki łącznej
 • poprawa owalu twarzy
 • zmniejszenie blizn, rozstępów, cellulituWskazaniami do RF mikroigłowej są przede wszystkim:
 • cienka i mało elastyczna skóra, jak również profilaktyka anti aging
 • blizny potrądzikowe
 • zmarszczki mimiczne
 • skóra zniszczona promieniowaniem słonecznym

Radiofrekwencja mikroigłowa to zabieg całkowicie bezpieczny dla pacjenta. Nie ogranicza jego codziennej aktywności.

Przeciwwskazania do zabiegu:

 • ciąża
 • okres karmienia piersią
 • alergie
 • cukrzyca
 • miejscowe stany zapalne (infekcje wirusowe i bakteryjne)
 • skóra źle tolerująca iniekcje
 • przyjmowanie preparatów przeciwzakrzepowych i aspiryny
 • choroby krwi (anemia, małopłytkowość)
 • choroby ogólnoustrojowe (metaboliczne, nowotwory)
 • skłonność do bliznowacenia
 • terapia Roaccutanem lub jego odpowiednikami
 • okres dłuższego nasłonecznienia
 • występowanie opryszczki w stanie aktywnym
 • trądzik różowaty

Dane techniczne:

 • Częstotliwość RF: 2 MHz
 • Rodzaje nakładek: 25,49 i 81 igieł
 • Głębokość wkłuć: 0,3 mm – 3 mm
 • Zasilanie 230V

Laser diodowy EPILON 3 MAX– najnowszy laser diodowy z trzema wiązkami – 755 nm, 808 nm oraz 1064 nm do depilacji

Cena 46990,00zł PROMOCJA 43990,00zł

EPILON 3 MAX to najnowszy laser diodowy z certyfikatem o trzech długościach fali 755 nm, 808 nm i 1064 nm. Dzięki zastosowaniu różnej długości fali, mamy o wiele szersze spektrum zabiegowe niż w tradycyjnych laserach diodowych z wiązka 808 nm. Zabiegi wykonywane przy użyciu lasera diodowego EPILON 3 MAX są bardzo komfortowe, szybkie i bezbolesne. Nowoczesny, pięciostopniowy system chłodzenia głowicy sprawia że miejsca poddane zabiegowi są szybko i skutecznie schładzane do optymalnej temperatury po każdym skierowaniu wiązki energii lasera.

Podczas jednego impulsu laserowego, wysyłane są trzy wiązki, które reagują odpowiednio według poniższego opisu:

– wiązka 808 nm – skutecznie usuwa zarówno ciemne jak i umiarkowanie (tradycyjna wiązka laserów diodowych)
– wiązka 1064 nm – skutecznie usuwał ciemne włosy (wiązka lasera nd:yag)
– wiązka 755 nm – skutecznie usuwa jasne włosy (wiązka lasera aleksanfrytowego)

Jak działa laser diodowy EPILON 3 MAX

Technologia laserowej depilacji diodowej opiera się na selektywnej dynamice światła i ciepła. Laser przechodzi przez powierzchnię skóry, docierając do korzenia mieszków włosowych; światło może zostać zaabsorbowane i przekształcone w uszkodzoną cieplnie tkankę mieszków włosowych, tak aby regeneracja wypadała bez obrażeń otaczających tkankę. Laser diodowy z trzema wiązkami okazał się najbardziej skuteczny w usuwaniu wszystkich rodzajów skóry i włosów. Lekki ból, łatwa obsługa, najbezpieczniejsza technologia do trwałego usuwania włosów.

Urządzenie posiada wiele innowacyjnych rozwiązań na skalę światową, a najważniejsze to:

– unikalny system chłodzenia do -10 stopni,

– włoska certyfikacja,

– generator laserowy amerykańskiej firmy Coherent, zapewniający niezwykłą wydajność,

– gotowe programy zabiegowe,

– unikalny podwójny system chłodzenia, wyposażony w najwyższej jakości amerykańskie półprzewodniki,

– nowoczesny, zaawansowany graficznie interfejs, umożliwiający użytkowanie intuicyjne ustawienia i łatwość pracy

Dane techniczne:

 • Długość fal: 808 nm+755nmm+1064nm,
 • Moc urządzenia: 2000 Watt,
 • Szerokość pulsu: 10-400 ms regulowana,
 • Energia: 10-150 J / cmregulowana,
 • Częstotliwość: 1-10 Hz,
 • Chłodzenie: Woda + powietrze + półprzewodniki

NeoSwitch laser nd:yag Q-switch

Cena: 17990,00zł PROMOCJA 15990,00

Opis

Dzięki zastosowaniu ultrakrótkich impulsów energia światła lasera jest dostarczana do skóry w czasie najkrótszym z możliwych. Zabiegi laserem Nd:Yag Q-Switch są bezpieczne, pozwalają uniknąć bolesnego przegrzania skóry, poparzeń czy ryzyka pozostawienia blizn. Urządzenie ma szerokie zastosowanie w kosmetyce i medycynie estetycznej. Pozwala na wykonanie zabiegu peelingu węglowego, skuteczne usunięcie tatuażu (w tym kolorowego), makijażu permanentnego, przebarwień, blizn i rozstępów. Laser działa również liftingująco – poprzez stymulowanie naturalnych procesów naprawczych i pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny, wygładza zmarszczki, poprawia napięcie i gęstość skóry.Zastosowanie:

– peeling „black doll” (odmładzenie skóry, oczyszczenie powierzchni skóry i zatkanych porów, stymulacja regeneracji i odnowy skóry),-usuwanie tatuażu,
-usuwanie makijażu permanentnego,
-usuwanie przebarwień wszystkich typów,
-usuwanie znamion,
-usuwanie naczynek.

Peeling „black doll”Zabieg polega na „strzałach” promieniem laserowym na skórę twarzy lub dekoltu pokrytej koloidalną pastą węglową. Drobinki węgla wnikają w najdrobniejsze nierówności oraz pory skóry, a następnie absorbują energię światła lasera nd yag. To powoduje natychmiastowe odparowanie preparatu wraz z zanieczyszczeniami. Efektem jest oczyszczenie i zwężenie porów skóry, ujednolicenie kolorytu, stymulacja produkcji kolagenu, zmniejszenie stanu zapalnego, stymulacja komórek skóry do odbudowy oraz ustabilizowanie wydzielania sebum.

Usuwanie tatuażu/makijażu permanentnegoLaser neodymowy NEO SWITCH skutecznie usuwa tatuaż oraz makijaż permanentny emitując krótkie impulsy światła (poniżej 10 nanosekund). Impulsy są pochłaniane w sposób selektywny przez barwnik tatuażu. Następuje rozerwania barwnika, a jego mikro-fragmenty są wchłaniane przez układ immunologiczny. Każdy kolor barwnika absorbuje inną długość fali. Zabieg jest bezpieczny, precyzyjny i nie wywołuje trwałych obrażeń skóry.Usuwanie przebarwień wszystkich typów, znamionUsunięcie przebarwień laserem NEO SWITCH jest możliwe dzięki wysokiej absorpcji promieni lasera w melaninie. Zabieg pozwala na likwidację przebarwień o różnym kształcie i lokalizacjach. Konieczne jest powtórzenie kilku zabiegów w serii w odstępie od 3 do 4 tygodni. Przebarwienia znikają w całości lub w rzadkich przypadkach częściowo. Po zabiegu konieczne jest stosowanie filtrów faktorem>50.

Usuwanie naczynekLaser NEO SWITCH z łatwością penetruje płytko położone naczynia na twarzy i ciele. Hemoglobina pochłania zielone światło lasera poprzez mikrowybuch.
Dochodzi do trwałego zamknięcia naczynia krwionośnego. Niektóre naczynka zamykają się natychmiast, inne wymagają czasu (do 4 tygodni).

Dane techniczne:

– spektrum działania – 3 wiązki laserowe,

– aż 5 końcówek w zestawie,

– wiązka 532 nm – usuwanie tatuażu kolorowego i makijażu permanentnego,

– wiązka 1064 nm – usuwanie tatuażu ciemnego, czarnego,

– wiązka 1320 nm – peeling węglowy,

– częstotliwość powtórzenia – 1 do 10 Hz,

– certyfikacja.

IPL MED + Q-Switch

Cena 29990,00zł PROMOCJA 27990,00

Opis urządzenia

Urządzenie wyposażone jest w następujące technologie:

– IPL+RF

– LASER ND:YAG Q-SWITCH, do peelingu węglowego, usuwania tatuaży, makijaży permanentnych, usuwania przebarwień i zamykania naczyń

IPL (intensywne światło impulsowe) to rodzaj światła o wysokiej energii, o różnej długości fal, co pomaga skutecznie penetrować w głąb skóry właściwej. Urządzenie IPL precyzyjnie usuwa zbędne owłosienie, może również pomóc w zamknięciu nieprawidłowych naczyń krwionośnych, skutecznie leczyć teleangiektazje. Jest doskonałym rozwiązaniem przy leczeniu przebarwień tj. piegi, ostudy, plamy po słoneczne oraz związane z wiekiem oraz trądziku. Doskonale sprawdza się także w zabiegu fotoodmładzania.

Zastosowanie urządzenia IPL MED

– Usuwanie owłosienia,

– Usuwanie przebarwień – posłonecznych, plam soczewicowatych, ostud,

– Fotoodmładzanie – stymulacja skóry do produkcji kolagenu i elastyny, redukcja bruzd,

– Terapia naczyniowa – redukcja zmian na tle naczyniowym,.

– Leczenie trądziku – działanie przeciwzapalne na wykwity

USUWANIE OWŁOSIENIA

W czasie ekspozycji na działanie urządzenia zawarta w mieszku włosowym melanina (chromofor) pochłania światło IPL, gdzie następnie jest ono przekształcane w ciepło. Podwyższenie temperatury w obrębie mieszka włosowego, skutkuje zniszczeniem jego struktury, co w efekcie prowadzi do zaburzenia odżywiania włosa i w konsekwencji jego wypadnięcie. Dokładne ustawienie parametrów lasera pozwala na precyzyjne przeprowadzenie zabiegu, bez szkód dla tkanek znajdujących się wokół włosa.

USUWANIE PRZEBARWIEŃ

Urządzenie E-light (IPL+RF) bardzo dobrze sprawdza się w terapiach na przebarwienia. Melanina tworzy przebarwienia na powierzchni skóry, ale jest również chromoforem dla światła laserowego. W wyniku zabiegu dochodzi do przetworzenia energii świetlnej w cieplną i intensywnego ogrzania pigmentu, a w efekcie do destrukcji plam pigmentacyjnych. W zależności od intensywności zabarwienia przebarwienia i jego wielkości proces depigmentacji może zachodzić dwojako; małe przebarwienia zostają rozbite i pochłonięte na drodze fagocytozy, ciemne i większe wyłuszczają się wraz ze strupkiem powstałym po zabiegu.

FOTOODMŁADZANIE

Za pomocą lasera E-LIGHT możliwe jest przeprowadzenie prostego, szybkiego i nieinwazyjnego zabiegu odmładzania skóry. Zwiększenie temperatury skóry (do około 55 stopni) pobudza komórki (fibroblasty) do wzmożonej produkcji kolagenu, kwasu hialuronowego oraz elastyny, jednocześnie poprawiając krążenie krwi, co skutkuje efektywniejszym dotlenieniem oraz odżywieniem skóry. Oznacza to lepszą i wydajniejszą pracę i regenerację komórek, co z kolei przekłada się na znaczącą poprawę kondycji skóry, zapewniając jej zdrowszy, młodszy wygląd.

TERAPIA NACZYNIOWA

leczeniu zmian naczyniowych przy użyciu IPL chromoforem docelowym jest oksyhemoglobina obecna w erytrocytach. Endogenne ciepło powoduje rozkład barwnika i uszczelnienie naczynia. Dodatkowo dzięki zwiększonej syntezie włókien kolagenowych i elastynowych poprawia się kondycja skóry. Staje się ona grubsza, bardziej zwarta, dzięki czemu naczynia krwionośne nie prześwitują, a rumień staje się mniej widoczny.

LECZENIE TRĄDZIKU

Odpowiedzialność za powstawanie zmian trądzikowych ponoszą m.in. bakterie Propionibacterium acnes. Są to bakterie beztlenowe, które wytwarzają metabolity – porfiryny. Porfiryny pod wpływem ciepła przyczyniają się do powstania reaktywnych anionów tlenu, które są zabójcze dla bakterii Propionibacterium acnes. W konsekwencji dochodzi do zmniejszenia stanów zapalnych w przebiegu trądziku. Dodatkowym efektem w terapii zmian trądzikowych urządzeniem E-Light jest zmniejszenie wydzielania sebum.

ZASTOSOWANIE LASERA ND:YAG Q-SWITCH

PEELING „BLACK DOLL”Zabieg polega na „strzałach” promieniem laserowym na skórę twarzy lub dekoltu pokrytej koloidalną pastą węglową. Drobinki węgla wnikają w najdrobniejsze nierówności oraz pory skóry, a następnie absorbują energię światła lasera nd yag. To powoduje natychmiastowe odparowanie preparatu wraz z zanieczyszczeniami. Efektem jest oczyszczenie i zwężenie porów skóry, ujednolicenie kolorytu, stymulacja produkcji kolagenu, zmniejszenie stanu zapalnego, stymulacja komórek skóry do odbudowy oraz ustabilizowanie wydzielania sebum.

USUWANIE TATUAŻU/MAKIJAŻU PERMANENTNEGOLaser neodymowy NEO SWITCH skutecznie usuwa tatuaż oraz makijaż permanentny emitując krótkie impulsy światła (poniżej 10 nanosekund). Impulsy są pochłaniane w sposób selektywny przez barwnik tatuażu. Następuje rozerwania barwnika, a jego mikro-fragmenty są wchłaniane przez układ immunologiczny. Każdy kolor barwnika absorbuje inną długość fali. Zabieg jest bezpieczny, precyzyjny i nie wywołuje trwałych obrażeń skóry.USUWANIE PRZEBARWIEŃ WSZYSTKICH TYPÓW, ZNAMIONUsunięcie przebarwień laserem NEO SWITCH jest możliwe dzięki wysokiej absorpcji promieni lasera w melaninie. Zabieg pozwala na likwidację przebarwień o różnym kształcie i lokalizacjach. Konieczne jest powtórzenie kilku zabiegów w serii w odstępie od 3 do 4 tygodni. Przebarwienia znikają w całości lub w rzadkich przypadkach częściowo. Po zabiegu konieczne jest stosowanie filtrów faktorem>50.

USUWANIE NACZYNEKLaser NEO SWITCH z łatwością penetruje płytko położone naczynia na twarzy i ciele. Hemoglobina pochłania zielone światło lasera poprzez mikrowybuch.
Dochodzi do trwałego zamknięcia naczynia krwionośnego. Niektóre naczynka zamykają się natychmiast, inne wymagają czasu (do 4 tygodni).

Dane techniczne

filtry w zestawie: 420-1200 nm; 530-1200 nm; 560-1200 nm; 590-1200 nm; 640-1200 nm, 690-1200 nm; 755-1200 nm

moc IPL: 10-50J/cm2.

odstępy czasowe między impulsami: 5-60 ms

czas trwania impulsu: 2-15ms

częstotliwość powtórzenia: 0.3-1Hz

system chłodzenia: chłodzenie wodą, powietrzem oraz za pomocą półprzewodników zimna

temperatura chłodzenia: -4 – 0°C

zasilanie: 220V / 50Hz

Chcesz rozszerzyć
swoją wiedzę?

Skorzystaj z prowadzonych
przez nas szkoleń