O nas

Nasze Studio Beauty & Piercing Emilia Jaśkowiak przy ul. Królowej Jadwigi 19 w Bydgoszczy istnieje od maja 2000 roku.

Jego właścicielką jest: mgr Emilia Jaśkowiak

W naszej ofercie znajdą Państwo wiele zabiegów upiększających i pielęgnacyjnych wykonywanych na ekskluzywnych profesjonalnych kosmetykach renomowanych firm takich jak PHYRIS, MESOESTETIC, NOREL , DOTTORE, XYLOGIC, FILORGA, JUVEDERM, STYLAGE, JADWIGA, SEAWEEX oraz na wysokiej jakości sprzęcie. Wszystkie zabiegi są wykonywane przez wyspecjalizowaną kadrę, posiadającą uprawnienia.
Naszą bogatą ofertę usług stale poszerzamy. Bierzemy udział w licznych szkoleniach, seminariach i kongresach. Regularnie odwiedzamy specjalistyczne targi kosmetyczne śledząc nowości na rynku kosmetycznym.

W sezonie 2023, 2022 i 2021 jesteśmy sponsorem drużyny żużlowej Polonii Bydgoszcz!

Nasz gabinet wyspecjalizował się w usługach z zakresu kosmetyki twarzy, makijażu permanentnego PML, piercingu oraz MEDYCZNEGO przekłuwania uszu dzieciom metodą BLOMDAHL. Poszerzyliśmy naszą ofertę o peeling kawitacyjny, MEZOTERAPIĘ MIKROIGŁOWĄ nowoczesnym aparatem DERMALIFT, dermaroller , oraz specjalistyczny, bezpieczny pistolet do zabiegów KARBOKSYTERAPII i MEZOTERAPII IGŁOWEJ, laser Q-Switch do usuwania makijażu permanentnego i tatuażu, oraz o absolutną nowość na rynku kosmetycznym – RADIOFREKWENCJĘ MIKROIGŁOWĄ. Z początkiem 2019 roku wprowadziliśmy bezpieczne dla skóry opalanie natryskowe bez smug SunFX. Oferujemy najnowocześniejsze zabiegi z zakresu kosmetologii estetycznej. Jesteśmy gabinetem partnerskim profesjonalnej marki kosmetycznej PHYRIS i SEAWEEX. W 2021 roku wprowadziliśmy BEZBOLESNĄ DEPILACJĘ LASEROWĄ. Szczególnie przestrzegamy zasad higieny i bezpieczeństwa, dlatego poprawna sterylizacja narzędzi odbywa się w autoklawie klasy B zgodnie z zaleceniami Unii Europejskiej.

Od 2023 roku zapraszamy na stylizację paznokci, rzęs, pedicure, które wykonuje w naszym salonie doświadczona stylistka Emilia Pankowska.

Od kwietnia 2024 roku zapraszamy na stylizacje fryzur w wykonaniu Oskara Zbielskiego.

W 2009- 2010 w Naszym Salonie odbywał się cykl bezpłatnych szkoleń, refundowanych ze środków Kapitału Ludzkiego w ramach EFS. Przeszkoliliśmy 120 osób z dziedziny makijażu permanentnego, piercingu i biotatuażu.
W roku 2011 przeszkoliliśmy w Warszawie 20 osób z zakresu makijażu permanentnego w ramach projektu unijnego oraz w 2012 roku 10 osób z tego samego projektu.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem Revitalash, producenta m.in odżywek do rzęs.

W salonie oczekuje Państwa miła, kulturalna i odpowiedzialna kadra, która przyjmuje w pomieszczeniach odpowiednio przystosowanych do wykonania usług w intymnych warunkach. Lokal jest wyremontowany i wyposażony w klimatyzację. Pracujemy od poniedziałku do piątku od 11.00 do 18.00
Zapraszamy na bezpłatne konsultacje. Wszystkie wizyty wyłącznie na zapisy. GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG!

Zapraszamy do zakupu trwałych perfumów Yodeyma dostępnych w naszym salonie.

Zapraszamy również do zakupu bonów podarunkowych na różne okazje, dostępnych w naszym salonie.

UWAGA! Nie wykonujemy brwi permanentnych metodą ręczną piórkową tzw. microblading-jest to metoda przereklamowana, nietrwała, czasem ze szkodą dla klientki(blizny), twierdzimy tak, ponieważ zgłaszają się do nas osoby na usunięcie tego makijażu laserem, a wykonywały zabieg w innych salonach.

Prosimy o nie przychodzenie na zabiegi ze  zbędnymi  osobami towarzyszącymi, oraz nie nagrywanie filmów podczas zabiegów ( w większości są to zabiegi, które wymagają dużego skupienia).

UWAGA! Na zabiegi makijażu permanentnego oraz na szkolenia pobierane są zadatki w kwocie 100zł

Nr konta do wpłat zadatków

51 1020 1462 0000 7902 0325 8191

NASZE CERTYFIKATY:

Chcesz rozszerzyć
swoją wiedzę?

Skorzystaj z prowadzonych
przez nas szkoleń