Polski Peeling Ziołowy Jadwiga

Polski Peeling Ziołowy Bydgoszcz wg metody i patentu mgr Jadwigi Użyczyn jest zabiegiem głębokiego złuszczania opartym na składnikach roślinnych pochodzenia polskiego. Jest to zabieg bezpieczny, nie powoduje uczuleń ani bliznowacenia. Nie złuszcza poniżej warstwy podstawnej naskórka. Może być wykorzystywany na skórę twarzy i ciała. Polski Peeling Ziołowy mogą wykonywać kosmetyczki i dermatolodzy po przeszkoleniu firmowym. Zaletą tego peelingu jest przede wszystkim wszechstronność oraz bardzo konkurencyjna cena w porównaniu z innymi peelingami. Zapraszamy na Peeling Ziołowy Jadwiga do naszego salonu kosmetycznego przy ul. Królowej Jadwigi 19 róg Łokietka w Bydgoszczy. Zadzwoń: 506-813-611

Działanie:

 • Zabieg wygładza skórę ze zmianami typowymi dla cery tłustej, trądzikowej, leczy trądzik, likwiduje efekty potrądzikowe, zmniejsza pory skóry, blizny, przebarwienia, rozstępy skórne,
 • Wygładza zmarszczki zarówno u osób młodych, jak i w podeszłym wieku.
 • Likwiduje nadmierne rogowacenie naskórka.
 • Skóra staje się mniej tłusta, matowa, wypryski ropne podsychają i ustępują, nacieki wchłaniają się, zaskórniki znikają, pory zamykają się.
 • Powoduje odmłodzenie skóry poprzez wzmożenie produkcji kolagenu i elastyny.
 • W przypadkach trudnych zabieg powinien być poprzedzony wizytą u dermatologa w celu ustalenia diagnozy skóry i uzyskania zgody na zabieg głębokiego złuszczania.

Na trzy dni przed zabiegiem konieczne jest mechaniczne oczyszczanie skóry.


Przeciwwskazania do złuszczania:

 • Infekcyjne choroby skóry ostre i przewlekłe
 • Wirusowe, czyli opryszczka nawracająca,
 • Grzybice
 • Znamiona barwnikowe skóry
 • Nowotwory skóry i stany przednowotworowe np. rogowacenia starcze
 • Trądzik różowaty
 • Skóra bardzo wrażliwa i alergiczna

Zabieg wykonuje się w miesięcznych odstępach w okresie jesienno-wiosennym. Przez pierwsze 1-2 dni występuje zaróżowienie skóry, następnie naskórek się łuszczy. Po złuszczeniu zalecane jest stosowanie kremu z wysokim filtrem. Polecamy ten zabieg ze względu na REWELACYJNE EFEKTY. Cena 250zł. Przebieg zabiegu w galerii poniżej:

Mezoterapia mikroigłowa DERMALIFT z kwasami

Zabieg złuszczający poprzedzony peelingiem z kwasami owocowymi. Zabieg mechanicznego złuszczania naskórka specjalnym urządzeniem do mezoterapii za pomocą jednorazowego kartridża mikroigłowego. Najlepsze efekty są po serii zabiegów około 5-10 w odstępie 2 tygodni. Koszt jednego zabiegu 200zł (twarz, szyja, dekolt), efekt po 1 zabiegu!

Retix C zabieg złuszczający

Retix C to zabieg z retinolem i witaminą C. Polega na wmasowaniu ampułki z witaminą i nałożeniu kremowej maski retinolowej, która podczas wmasowywania staje się przezroczysta. Klientka w domu po 8 godzinach od nałożenia preparatu zmywa twarz, szyję, dekolt letnią wodą. Łuszczenie zaczyna się na 3-4 dzień. Zabieg można powtarzać co 4-6 tygodni. Cena 200zł (twarz, szyja, dekolt)

Retino Booster dla cer wrażliwych, alergicznych

Retino Booster to zabieg złuszczający dla cer WRAŻLIWYCH, ALERGICZNYCH z retinolem i kwasem xymeninowym. Zabieg przebiega analogicznie jak RETIX C. Cena za zabieg 200zł ( twarz, szyja , dekolt)

W sezonie 2021, 2022 i 2023 jesteśmy Sponsorem Drużyny Żużlowej Polonii Bydgoszcz!

Chcesz rozszerzyć
swoją wiedzę?

Skorzystaj z prowadzonych
przez nas szkoleń