Makijaż permanentny

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny ust, oczu i brwi. Zapraszamy do naszego salonu kosmetycznego przy ul. Królowej Jadwigi 19 w Bydgoszczy.

Emilia Jaśkowiak – trener makijażu permanentnego, kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem, brała udział w Mistrzostwach Polski w makijażu permanentnym, dystrybutor urządzeń do makijażu Liera Platinium.

http://liera.pl/partnerzy-liera-academy-warszawa/

Poniżej można zapoznać się z aktualnymi cenami usług (cena zawiera znakomite znieczulenie oraz korektę).

 • kreski górne zwykłe(w linii rzęs) 550zł
 • PROMOCJA! kreski górne DEKORACYJNE 600zł
 • kreski dolne 350zł
 • brwi (cień, włos maszynowy, ombre, puder/pixel, hybryd) 800zł
 • usta kontur z wypełnieniem lub cieniowaniem 990zł, NOWOŚĆ Ombre Lily-Lips 990zł
 • PROMOCJA! brwi + kreski górne i dolne 1400zł
 • PROMOCJA! brwi + usta 1500zł
 • PROMOCJA! usta + kreski górne i dolne 1500zł
 • PROMOCJA! usta + brwi + kreski górne i dolne 2200zł 
 • odświeżenie makijażu wykonanego przeze mnie do 1,5 roku od zabiegu 50% ceny
 • jeśli byłaś moją klientką, ale nie skorzystałaś z odświeżenia za 50% ceny, a chcesz mieć nowy makijaż-proszę o kontakt-dostaniesz zniżkę.
 • usuwanie makijażu permanentnego(po nieudanych zabiegach w innych salonach) laserem Q-Switch od 200zł/zabieg
 • usuwanie makijażu permanentnego(po nieudanych zabiegach w innych salonach) removerem PML 300zł/zabieg

UWAGA! Nie wykonuję brwi metoda ręczną piórkową tzw. microblading-jest to metoda przereklamowana, nietrwała, czasem ze szkodą dla klientki(blizny)-twierdzę tak, ponieważ zgłaszają się do mnie osoby na usunięcie tego makijażu laserem/removerem, a wykonywały zabieg w innych salonach.

Obejrzyj galerię zdjęć z pokazu makijażu permanentnego ust na Targach Beauty Forum 21.09.2019 na stoisku Liera Academy Kartarzyna Liera

Obejrzyj galerię zdjęć z udziału w Mistrzostwach Polski 2013

Prace Emilii Jaśkowiak. Efekty „przed” i „po”

Niektóre z moich realizacji:

Zapraszamy Państwa na bezpieczne, bezbolesne i bezkrwawe zabiegi. Dbamy o higienę i jakość sprzętu na jakim pracujemy. Służymy wieloletnim doświadczeniem, najwyższej jakości sprzętem oraz najlepszymi barwnikami o wysokiej zawartości czystych pigmentów, z siłą krycia do 100%. Barwniki są hypoalergiczne, nie niosą ryzyka alergii, spełniają wymogi ResAP. Zapewniamy, że pigmenty wykonane są z surowców o wysokiej czystości, poddane mieszaniu próżniowemu, nie zawierają szkodliwych tlenków żelaza, barwników Azo, PAH=wielopierścieniowych węglowodorów aromatycznych, metali ciężkich, zakazanych, szkodliwych aminów aromatycznych, w tym NDELA=Nitrosodietanolamine. Jako nieliczni wyspecjalizowaliśmy się w pigmentacji ust, która wymaga wyjątkowej precyzij, doświadczenia i cierpliwości, by uzyskać piękny efekt. Jako jedyni udostępniamy na stronie internetowej zdjęcia ust po wygojeniu, ponieważ najważniejszy jest rezultat nie od razu po zabiegu, gdy pigment jest zawsze widoczny, ale po wygojeniu. Natomiast kreski na powiekach uzyskują intensywny, czarny kolor dzięki wysokiej jakości pigmentom. Kolor kresek jest porównywalny do eyelinera. Dbamy też o komfort zabiegu, dlatego stosujemy 3 rodzaje znieczuleń. Zapraszamy na bezpłatne konsultacje oraz rysunek wstępny. Pracujemy na najnowszym, innowacyjnym, zaawansowanym technologicznie urządzeniu klasy premium PML Professional Master Line.

GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG!

Co powinnaś wiedzieć przed zabiegiem?

Jaka jest trwałość makijażu permanentnego?
Makijaż znika z czasem. Proces ten zależy od wielu czynników:
-PROMIENIE UV
-przemiana materii
-naturalna „chemia” skóry
-struktura i stan skóry(łatwość absorbowania pigmentu)
-pielęgnacja po zabiegu(używanie polecanych preparatów)
-wiek skóry

Ile trwa zabieg makijażu permanentnego?
Zabieg trwa okolo 1-2,5 godziny, licząc znieczulenie oraz rysunek wstępny, który wykonuję ZAWSZE.
Po miesiącu od zabiegu głównego wykonuję BEZPŁATNĄ korektę. Korekta trwa zawsze krócej.

HIGIENA
Używam zawsze JEDNORAZOWEJ igły(także do korekty) do każdej klientki.

DLACZEGO MAKIJAŻ PERMANENTNY JEST DROGI?

Jest to zabieg wymagający sporego doświadczenia od stylistki. Bardzo ważny jest aparat oraz pigmenty, które w naszym salonie są na NAJWYŻSZYM poziomie. Dlatego cena zabiegu jest adekwatna do JAKOŚCI usługi, dlatego zabieg pigmentacji brwi czy ust za 500zł powinien budzić podejrzenia!

CZY BĘDĘ WYGLĄDAĆ NATURALNIE?

Tak, efekt wykonanego przeze mnie makijażu będzie naturalny. Kształt i przede wszystkim kolor pigmentu dobieram indywidualnie, by pasował do rysów twarzy i typu urody.

BRWI
Brwi metodą cienia(efekt henny). Metoda najbardziej popularna wśród klientek ze względu na trwałość i naturalność podkreślenia.

NOWOŚCI !
Brwi metoda włosków MASZYNOWO. Jest to metoda pigmentowania włosków na skórze.

Brwi metoda OMBRE/PUDROWA/PIXEL – metoda cienia 3D. 

Brwi metoda hybrydowa-podcień+włoski

UWAGA! Nie wykonuję brwi metoda ręczną piórkową tzw. microblading-jest to metoda przereklamowana, nietrwała, czasem ze szkodą dla klientki(blizny)-twierdzę tak, ponieważ zgłaszają się do mnie osoby na usunięcie tego makijażu laserem, a wykonywały zabieg w innych salonach.

KRESKI
Kreski w linii rzęs. Jest to metoda naturalnego konturu oka w linni rzęs lub tuz nad(pod) nimi.
Kreski dekoracyjne cieniowane. Metoda bardziej dosadnego podkreślenia oka, wymaga sporego doświadczenia i precyzji stylistki. Konieczny jest BARDZO DOKŁADNY rysunek wstępny, by końcówki kresek były pod identycznym kątem.
USTA
Usta kontur z cieniowaniem 3D-to naturalne podkreślenie ust, stosujemy metodę Lily-Lips
Usta kontur z wypełnieniem 3D- efekt bardziej wyraźny.

Kiedy uzupełniać makijaż permanentny?
Dla uzyskania ładnego makijażu przez cały czas, należy odświeżać kolor co 1-1,5 roku. Dla klientek naszego salonu mamy specjalny, stały rabat na ten zabieg -50% od ceny wyjściowej. Każda Klientka zobowiązana jest do stawienia się na gratisową korektę makijażu w okresie do 2 miesięcy po zabiegu głównym. Korekta jest integralną częścią zabiegu pierwszego i przedłuża trwałość pigmentu w skórze. Z klientkami z zagranicy na korektę umawiam się indywidualnie. Jeśli byłaś moją klientką, ale nie skorzystałaś z odświeżenia za 50% ceny, a chcesz mieć nowy makijaż-proszę o kontakt-dostaniesz zniżkę.

Wykonuję także zabiegi usuwania nieudanego makijażu permanentnego (wykonanego w innych salonach) oraz tatuażu LASEREM Q-SWITCH. Cena od 200zł/zabieg, lub removerem PML 300zł/zabieg.

GWARANTUJĘ NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG! Serdecznie zapraszam! Emilia Jaśkowiak

W sezonie 2021 i 2022 jesteśmy sponsorem drużyny żużlowej Abramczyk Polonii Bydgoszcz!

Chcesz rozszerzyć
swoją wiedzę?

Skorzystaj z prowadzonych
przez nas szkoleń