Piercing

UWAGA!!! Informujemy, że w związku z obostrzeniami poczekalnia w salonie jest wyłączona z użytkowania, dlatego prosimy o PUNKTUALNE przybycie. Wszystkie wizyty wyłącznie na zapisy. Prosimy o dezynfekcję dłoni przy wejściu lub recepcji atestowanym płynem oraz o ochronę twarzy.

PIERCING I MEDYCZNE PRZEKŁUWANIE USZU

DZIECIOM METODĄ BLOMDAHL

Piercing (przekłuwanie ciała),zabiegi wykonujemy od 2000 roku, zapraszamy na przekłucia: uszu, pępka, języka, nosa, brwi, wargi. Zabiegi odbywają się w sterylnych warunkach. Narzędzia sterylizujemy w autoklawie, używamy jednorazowych igieł i nowych, sterylnych kolczyków.

Wszystkie przekłucia (oprócz płatków uszu) wykonywane są igłami. Jako znieczulenia miejscowego używamy zamrożenia. Ponieważ przekłuwanie osób niepełnoletnich jest prawnie zakazane i karalne, BEZWZGLĘDNIE wymagamy pisemnej zgody rodzica lub opiekuna prawnego. W takim przypadku, jeśli jesteś niepełnoletni(a) musisz przyjść z rodzicem, który okaże nam swój dowód tożsamości, a Ty legitymację szkolną.

Przed zabiegiem każdy klient wypełnia ankietę o stanie zdrowia i zażywanych lekach. Do pełnego wygojenia się przekłutego miejsca oferujemy naszym klientom gratisowe porady lekarskie. Na MEDYCZNE przekłuwanie płatków uszu metodą BLOMDAHL( przekłucie dwojga uszu jednoczesnie) zapraszamy dorosłych i dzieci. Zabiegi wykonuje Emilia Jaśkowiak.

Zadzwoń: 506-813-611 lub bezpośrednio przyjedź do naszego salonu na ul. Królowej Jadwigi 19 .

Koszt piercingu

W cenę wliczony jest kolczyk oraz znieczulenie.

 • uszy 100zł( system Studex)
 • uszy 170zł MEDYCZNE PRZEKŁUCIE USZU DZIECIOM (system Blomdahl-kolczyki z plastiku medycznego+cyrkonie Swarovsky, 2 pistolety jednocześnie)- dzieci do lat 12. Zalecany wiek przekłucia uszu u dziecka od 3,5 roku wzwyż.
 • uszy 170zł MEDYCZNE PRZEKŁUCIE USZU DOROŚLI Blomdahl 170zł – kolczyki z plastiku medycznego lub tytanu
 • ucho (płatek) Blomdahl 85 zł (kolczyk plastik medyczny lub tytan -najlepszy materiał na rynku)
 • ucho (płatek) Studex 60zł (kolczyk stal chirurgiczna)
 • pępek 120zł (przekłucie igłą, kolczyk tytanowy)
 • język 120zł (przekłucie igłą, kolczyk tytanowy)
 • brew 120zł (przekłucie igłą, kolczyk tytanowy)
 • nos 120zł (przekłucie igłą, kolczyk tytanowy typu nosestud lub D-ring-kółko)
 • warga 120zł (przekłucie igłą, kolczyk tytanowy)
 • chrząstka (małżowina uszna) 80zł-130zł, tragus 80zł, industrial 130zł, tragus 100zł, rook 100zł, conch 100zł, helix 80zł, smiley 100zł, daith 120zł (przekłucie igłą, kolczyk tytanowy) i inne

Posiadamy w sprzedaży bogatą gamę kolczyków do piercingu ze stali chirurgicznej, tytanu, bioflexu na wygojone miejsca.

W sezonie 2021 jesteśmy sponsorem drużyny żużlowej Polonii Bydgoszcz!

Chcesz rozszerzyć
swoją wiedzę?

Skorzystaj z prowadzonych
przez nas szkoleń