O NAS

Nasze Studio Beauty & Piercing Emilia Jaśkowiak przy ul. Królowej Jadwigi 19 w Bydgoszczy istnieje od maja 2000 roku.

Jego właścicielkami są: mgr Emilia Jaśkowiak oraz mgr Krzysztofa Przybysz.

Emilia Jaśkowiak DSC08188
W naszej ofercie znajdą Państwo wiele zabiegów upiększających i pielęgnacyjnych wykonywanych na ekskluzywnych profesjonalnych kosmetykach renomowanych firm takich jak PHYRIS, MESOESTETIC, NOREL , XYLOGIC, FILORGA, JUVEDERM, STYLAGE, BIOHYALUX, CURAMED, JADWIGA oraz na wysokiej jakości sprzęcie. Wszystkie zabiegi są wykonywane przez wyspecjalizowaną kadrę, posiadającą uprawnienia.
Naszą bogatą ofertę usług stale poszerzamy. Bierzemy udział w licznych szkoleniach, seminariach i kongresach. Regularnie odwiedzamy specjalistyczne targi kosmetyczne śledząc nowości na rynku kosmetycznym.

Nasz gabinet wyspecjalizował się w usługach z zakresu stylizacji paznokci i rzęs, kosmetyki, makijażu permanentnego, piercingu oraz MEDYCZNEGO przekłuwania uszu dzieciom metodą BLOMDAHL. Poszerzyliśmy naszą ofertę o pedicure leczniczy, mezoterapię bezigłową, elektrostymulację, mikrodermabrazję, peeling kawitacyjny, MEZOTERAPIĘ MIKROIGŁOWĄ nowoczesnym aparatem DERMALIFT, dermaroller , oraz specjalistyczny, bezpieczny pistolet do zabiegów KARBOKSYTERAPII i MEZOTERAPII IGŁOWEJ, laser Q-Switch do usuwania makijażu permanentnego i tatuażu, oraz o absolutną nowość na rynku kosmetycznym-PLASMĘ IQ. Oferujemy najnowocześniejsze zabiegi z zakresu kosmetologii estetycznej. Jesteśmy gabinetem partnerskim profesjonalnej marki kosmetycznej PHYRIS. Szczególnie przestrzegamy zasad higieny i bezpieczeństwa, dlatego poprawna sterylizacja narzędzi odbywa się w autoklawie klasy B zgodnie z zaleceniami Unii Europejskiej.

W 2009- 2010 w Naszym Salonie odbywał się cykl bezpłatnych szkoleń, refundowanych ze środków Kapitału Ludzkiego w ramach EFS. Przeszkoliliśmy 120 osób z dziedziny makijażu permanentnego, piercingu i biotatuażu.
W roku 2011 przeszkoliliśmy w Warszawie 20 osób z zakresu makijażu permanentnego w ramach projektu unijnego oraz w 2012 roku 10 osób z tego samego projektu.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem Revitalash, producenta m.in odżywek do rzęs.

W salonie oczekuje Państwa miła, kulturalna i odpowiedzialna kadra, która przyjmuje w pomieszczeniach odpowiednio przystosowanych do wykonania usług w intymnych warunkach.
 Lokal jest wyremontowany i wyposażony w klimatyzację. Pracujemy od poniedziałku do piątku od 9.00 do 18.00
Zapraszamy na bezpłatne konsultacje. Wszystkie wizyty wyłącznie na zapisy. GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG!

Zapraszamy do zakupu trwałych perfumów Yodeyma dostępnych w naszym salonie.

Zapraszamy również do zakupu bonów podarunkowych na różne okazje, dostępnych w naszym salonie.

Prosimy o nie przychodzenie na zabiegi ze  zbędnymi  osobami towarzyszącymi, oraz nie nagrywanie filmów podczas zabiegów ( w większości są to zabiegi, które wymagają dużego skupienia).

bon podarunkowy1

dalej1