Mezoterapia igłowa

MEZOTERAPIA IGŁOWA to technika polegająca na wprowadzaniu substancji czynnych w skórę poprzez liczne nakłucia. Zalecana jest do korekcji zmian natury estetycznej, takich jak starzenie się i wiotczenie skóry, cellulit czy łysienie. Efekt uzyskuje się dzięki połączeniu fizycznej stymulacji przez igłę oraz działanie w skórze koktajlu substancji czynnych.

Mezoterapia zapewnia optymalne dostarczenie substancji aktywnych do skóry właściwej oraz lepsze efekty, niż przy innych metodach aplikacji. To miejscowa, nieinwazyjna procedura, komfortowa dla klienta, ponieważ nie wymaga specjalnego przygotowania przed zabiegiem, a po zabiegu można wrócić do swoich obowiązków. Ryzyko działań niepożądanych jest minimalne.

Zabiegi mezoterapii igłowej wykonujemy specjalistycznym pistoletem firmy Mesoestetic, który pozwala na precyzyjne i równomierne podanie preparatu.

Mezoterapia igłowa Mesoestetic NOWOŚĆ

  • oczy 150zł, ostatni zabieg gratis
  • twarz 300zł, ostatni zabieg gratis
  • twarz, szyja, dekolt 350zł, ostatni zabieg gratis
  • uda 250zł, ostatni zabieg gratis
  • brzuch 200zł, ostatni zabieg gratis
  • ramiona 250zł, ostatni zabieg gratis

pistolet1

 

MEZOTERAPIA MANUALNA CURAMED BEAUTY LINE

Curamed jest produktem przeznaczonym do wykonywania zabiegów mezoterapii igłowej, produkowanym przez holenderską firmę Curamed. Głównym składnikiem preparatu jest nieusieciowany kwas hialuronowy, czyli naturalnie występujący w skórze i tkance łącznej polisacharyd.

Kwas hialuronowy jest jedną z kilku substancji, które mają identyczną postać we wszystkich organizmach żywych. Jego cząsteczki nie są traktowane jako ciało obce i są całkowicie wchłaniane przez organizm.

Poza kwasem hialuronowym w skład preparatu wchodzą: chlorek sodu, disodowy wodorofosforan dwuwodny, diwodoroortofosforan i woda do wstrzykiwania.

Produkt sterylizowany jest przy użyciu wilgotnego ciepła, zaś strzykawka przy użyciu tlenku etylenu.

Curamed ma postać przezroczystego żelu, jest izotoniczny, niepirogenny, nie powoduje zapaleń i podrażnień, nie jest pochodzenia zwierzęcego. Jego głównym działaniem jest nawilżenie, wygładzenie i napięcie skóry, a także znaczna redukcja zmarszczek. Ponadto stymuluje tkankę łączną do produkcji kolagenu i elastyny, co rewitalizuje i widocznie odmładza wygląd skóry.

Wskazania:

– odmłodzenie skóry twarzy, szyi, dłoni, jak i pozostałych części ciała- dla skóry wysuszonej, zmęczonej, z widocznymi brakami elastyczności, o niejednolitym kolorycie, o widocznej zmniejszonej gęstości skóry,
– modelowanie konturów twarzy,
– niwelowanie fałd i zmarszczek skóry twarzy,
– przygotowanie skóry do opalania,
– przygotowanie skóry na inne zabiegi medycyny estetycznej (usuwanie rozstępów, liposukcja, likwidacja cellulitu itp.) jak również jako nawilżenie i wygładzenie bezpośrednio po tych zabiegach dla wzmocnienia i utrzymania dłuższego efektu.

Curamed® Beauty Line może być stosowany do wszystkich rodzajów skóry. Zabiegi można wykonywać na całą powierzchnię ciała, ale najczęściej jest to twarz, szyja, dekolt i dłonie. Nie stosuje się go na usta i piersi.

Curamed Beauty Line:
– nie jest pochodzenia zwierzęcego
– nie powoduje reakcji alergicznych
– nie wymaga testów skóry
– jest całkowicie wchłanialny
– jego cząsteczki nie są traktowane jako ciało obce
– rezultaty estetyczne są natychmiastowe

Zabiegi mezoterapii z użyciem preparatów Curamed serii Beauty Line można zastosować jako przygotowanie skóry do innych zabiegów medycyny estetycznej (usuwanie rozstępów, liposukcja czy likwidacja celulitu itp.) oraz chirurgii plastycznej, jak również jako nawilżenie, wygładzenie i napięcie skóry bezpośrednio po nich. Zabiegi mezoterapii pomagają wzmocnić i wydłużyć ich efekt.

Curamed posiada certyfikat CE0086.

Curamed jest z powodzeniem stosowany w okulistyce, ortopedii oraz medycynie estetycznej. Na Polskim rynku jest obecny od 2008 roku.

Rezultaty widoczne są już po pierwszym zabiegu.

Sposób użycia:
Dla uzyskania optymalnego efektu niezbędne jest zastosowanie dwóch faz:
– faza lecznicza – zalecana seria to 3-5 zabiegów w odstępach 10-14 dniowych
– faza podtrzymująca – 1 zabieg w miesiącu.

Ilość niezbędnych zabiegów zależna jest od kondycji skóry, dobrania odpowiedniego stężenia oraz indywidualnych reakcji na zastosowanie preparatu.

Czas utrzymania się widocznego odmłodzenia skóry po zastosowaniu fazy intensywnej utrzymuje się od 6-8 miesięcy.

Koszt zabiegu ampułka 1,5ml  300zł