Mezoterapia bezigłowa

Wraz z upływem lat skóra się starzeje. Zanikają włókna kolagenowe i elastyna, spada poziom nawilżenia, zwiększa się ilość wolnych rodników. Powstają zmarszczki i zmienia się się owal twarzy. Nie możemy tego procesu powstrzymać, ale możemy go znacznie spowolnić. W codziennej kosmetyce oraz podczas klasycznych zabiegów nie jesteśmy w stanie dostarczyć skórze odpowiednich składników odżywczych. Nie pozwala na to warstwa rogowa naskórka. Dzięki zastosowaniu mikrodermabrazji i odpowiedniej fali elektromagnetycznej pory otwierają się i do wnętrza skóry oraz przez błonę komórkową do wnętrza komórki przedostają się potrzebne substancje aktywne. Tkanka zostaje odżywiona, wydrenowana z toksyn, dotleniona oraz pobudzona do wytwarzania kolagenu i elastyny. Skóra regeneruje się, nawilża, ujędrnia i wygładza. Mezoterapię bezigłową można wykonywać w okolicach oczu. Dla uzyskania efektu należy poddać się serii zabiegów /co najmniej 4/ w odstępach 5-10 dni. Dla utrzymania efektu dobrze jest powtórzyć mezoterapię bezigłową raz na miesiąc.

Mezoterapię bezigłową zalicza się do zabiegów regenerujących lub nawilżających skórę twarzy i innych okolic ciała ( np. biustu lub ramion, gdzie tworzą się mało atrakcyjne „pelikany”) oraz zabiegów modelujących ciało i rozbijających tłuszcz stosując odpowiedni do problemu koktajl substancji aktywnych, osiągamy redukcję tkanki tłuszczowej, cellulitu, rozstępów oraz ujędrnienie biustu. Po przeprowadzeniu serii zabiegów /10-12/ 2,3 razy w tygodniu, poprawia się metabolizm skóry, co pozwala utrzymać efekt przez dłuższy czas. Cellulit jest mniejszy a skóra bardziej jędrna. Redukcję tkanki tłuszczowej możemy uzyskać dzięki możliwości penetracji preparatu . Zabieg odchudzający można oczywiście połączyć dla lepszego efektu z napinającym skórę . Przy pomocy aparatu można także stosować składniki zmniejszające rozstępy i ujędrniające skórę odchudzanego brzucha.

Zabiegi przeprowadza się w kuracjach: na twarz ( zabiegi regeneracyjne, nawilżające, zmniejszające przebarwienia) – około 5 zabiegów, na ciało (zabiegi modelujące, przeciw cellulitowi, pojędrniające) – około 8 – 10 zabiegów, Zabiegi przeprowadza się w odstępach 7 – 10 dniowych.

kosmetyka