Fale radiowe

Skutki starzenia skutecznie odwróci zastosowanie fal radiowych. Jest to całkowicie bezpieczny zabieg, który wyszczupli, zredukuje cellulit, ujędrni skórę, wygładzi zmarszczki oraz poprawi owal twarzy. Fale radiowe wpływają na zagęszczenie skóry, wobec czego są idealnym rozwiązaniem po liposukcji.

Zabieg z wykorzystaniem fal radiowych stał się ABSOLUTNYM HITEM! Głęboka diatermia przyczynia się do skracania włókien kolagenowych. Odbudowuje ona kolagen i rozbija komórki tłuszczowe. Aktualnie jest ona uznawana za jedną z najskuteczniejszych kuracji ujędrniających, która poprawia gęstość skóry, redukuje zmarszczki, a także likwiduje cellulit. Według zaleceń wykonujemy serię 6-10 zabiegów po 2-3 zabiegi w tygodniu. Jest to przyjemny, relaksujący zabieg. W trakcie zabiegu odmładzania twarzy, po zakończonej pracy głowicą, gdy skóra jest właściwie przygotowana, stosujemy zabiegi kosmetyczne adekwatne do typu skóry i rodzaju schorzenia. Masaż przy udziale głowicy RF w zależności od jakości skóry trwa zazwyczaj ok 30 minut.

Najlepszy efekt widoczny jest po upływie około 3-4 tygodni. Tyle czasu trwa odnowa włókien kolagenowych po intensywnej stymulacji. Nowy wygląd utrzymuj się nawet 2 lata.